ceturtdiena, 2015. gada 23. aprīlis

Ehhh, labs laiciņš pagājis!:)

Jāāāā, tikko ieskatījos savā blogā un sapratu, ka pēdējos 3 gadus esmu bijusi ļoti aizņemta!:) Kaut kā sagribējās uzlikt atkal uz "papīra" savas domas. Nav jau īsti iemesla, bet atkal ir pavasaris un laikam gribās atkal ko jaunu, vai šajā gadījumā, jau iesāktu, bet neturpinātu... . Šoreiz neliels prātuļojiens par skolām Ungārijā. Tas tāpēc, ka mana jaunākā šodien tika uzņemta skolā - prieks, kur tu rodies!:)
Šeit skolu bērneļi var sākt no 6 gadu vecuma, vai pat vēl agrāk (manējai 2.septembrī paliks 6), bet tad ir jādabū bērnudārza un bērnu psihologa novērtējums, ka bērns ir skolai gatavs. Pie psihologa bija interesanti - pati gan nepiedalījos, bet Jos un vecmamma bija klāt un tad nu bija jāatbild uz tonnām jautājumu, sākot no grūtniecības un pērna piedzimšanas. Pasākums izvērsās uz 3 stundām un arī atskaite bija ļoti detalizēta. Nemaz nezinu, kā tagad šis jautājums tiek risināts LV, būtu interesanti uzzināt...
Tātad, mans mazais kukainis sāks skolu 5.99 gadu vecumā. Mazliet jau baidos, ka varbūt par jaunu, bet bija virkne iemeslu, lai palaistu tieši šogad.
iesaki draugiem.lv

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru